R. Paksas: „Globalizmas yra kapitalo hidra, kuri nualina valstybes ir išsunkia žmones“

2019-03-13

„Tautų Europos idėją, nuo kurios ji ir prasidėjo, neatsakingų politikų rankomis nužudė pati Europos Sąjunga. Kol kas ji prarado tik Didžiąją Britaniją. Tai pirmas ir paskutinis įspėjimas tiems, kurie Europos valstybių sąjungą siekia pakeisti globalia Europa“, - Europos Parlamento sesijoje kalbėdamas diskusijoje dėl Europos Sąjungos ateities sakė europarlamentaras, frakcijos „Laisvės ir tiesioginės demokratijos Europa“ vicepirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas.

Politiko teigimu, visuomenei primetamas globalizmas yra kapitalo hidra, bet kuria kaina siekianti pelno kiekviename žemės kampelyje.

„Ji nualina valstybes ir išsunkia žmones. Tai- politika, siekianti paversti visuomenę darbo jėga be Tėvynės ir įsitikinimų, o valstybes – be joms lojalių piliečių“, - kalbėjo R. Paksas.

Jis sakė esąs ir liksiąs Lietuvos piliečiu. „Nenoriu ir niekada nebūsiu Europos Sąjungos piliečiu. Manau, kad savos tautybės ir pilietybės taip pat nenorėtų atsisakyti lenkai, prancūzai, vokiečiai ar Ispanijoje teisiamus savo lyderius palaikantys katalonai“, - sakė parlamentaras.

Politiko vertinimu, šiandien Vyšegrado šalių grupei pirmininkaujanti Slovakija, kurios premjeras pristatė Europos bendrijos ateities viziją, siūlo gerokai perspektyvesnį ES ateities modelį už tą, kurį siūlo federalistai.

„Neatrastos tapatybės kompleksų kamuojama dabartinė ES yra sunkus ligonis. Ligonis, kurio užkalbėjimu apie demokratiją, solidarumą, gilesnę integraciją nepagydys joks auksaburnis. Reikia gero chirurgo, kuris ligonio sveikatos labui nurėžtų pūliuojančius genderizmo, multikultūriškumo, globalizmo rudimentus“, - sakė R. Paksas, kurio kalba Europos Parlamente buvo palydėta aplodismentais.

 

Daugiau informacijos: 

Europos Parlamento nario R. Pakso biuras