Dziudo imtynininkams – europarlamentaro R. Pakso atminimo medaliai ir taurė

2015-03-26

Vilniuje vykusio trečiojo Lietuvos aklųjų ir silpnaregių dziudo čempionato dalyviai pagerbti Europos Parlamento nario Rolando Pakso atminimo medaliais, o nugalėtoja Monika Aželionytė rankose spaudė jo vardo taurę.

Monika buvo ne tik nenugalima mergaičių grupėje, bet absoliučioje kategorijoje ji nugalėjo ir visus bendraamžius berniukus. Todėl nenuostabu, kad europarlamentaro R. Pakso taurė atiteko būtent šiai jaunajai dziudo žvaigždei.

Kuo nuoširdžiausius europarlamentaro sveikinimus ir linkėjimus visiems čempionato dalyviams perdavusi jo padėjėja Giedrė Balutytė ir parlamentaro dukra Inga Stumbrienė nugalėtojai įteikė R. Pakso vardo taurę.

Kovo 24 d. į Vilniuje, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centre, vykusį jau trečiąjį dziudo čempionatą suvažiavo daugiau kaip dvi dešimtys regėjimo negalią turinčių sportininkų iš įvairių Lietuvos miestų: Ukmergės, Šilutės, Pabradės, Klaipėdos bei Vilniaus.

Sportininkus, kurie varžėsi trijose amžiaus grupėse, sveikino Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos sporto federacijos prezidentas Linas Balsys.

Geriausiai čempionate pasirodė Vilniaus miesto sporto centre besitreniruojantys jaunieji sportininkai. Berniukų grupėje čempionais tapo Gintaras Brazdeikis, Ivanas Bolšekov, Deividas Petronis.

Suaugusių amžiaus grupėje absoliučioje kategorijoje čempionu tapo Osvaldas Bareikis. Sportininkas iš Ukmergės yra puikios fizinės formos ir turi pakankamai geras galimybes pakliūti į 2016 m. vasaros parolimpines žaidynes, kurios bus rengiamos Brazilijoje.

 

EP nario R. Pakso biuro Lietuvoje inf.